adsız2 yok

Fatih Harbiye Dizisi 2.Bölüm Resimleri

Fatih Harbiye Reytingleri İlk bölümü ile büyük ilgi gören Fatih Harbiye dizisi , reyting sıralamasında 5,27 puan ile 5 barajını geçmiş ve günlük reyting’te 2.ci sırada yer almıştır. Fatih Harbiye İkinci Bölüm Özeti Bilinildiği üzere ilk bölümde Neriman ile Macit partide tanışmışlar.Daha sonra Macit , Neriman’ı lüks yatına götürerek başbaşa kalıp konuşmak istemiştir.Ancak Neriman’ın  aklına [...]

# Diziden Haberler, Foto Galeri # 09.09.2013 # Admin # 1.523 views #
Adsızs yok

Fatih Harbiye Dizisi İlk Bölüm Resimleri

Fatih Harbiye Dizisi İlk Bölüm Resimleri İlk bölümü ile birçok kişinin beğenisi kazanan Fatih Harbiye dizisi reytinglerde de ilk sırayı almayı başardı.İlk defa yayınlanmasına rağmen kaliteli bir yapım olması sonucu zirveye yerleşmeyi başarmış, dizi oyuncularının gösterdiği başarılı performans ile de herkesin beğenisini kazanmıştır.İlk bölümün içerisinde bulunan resimleri sizler için derledik.İşte resimler;

# Diziden Haberler, Foto Galeri # 01.09.2013 # Admin # 1.040 views #
fatihharbiye yok

Fatih Harbiye Dizisinin Set Ortamından Fotoğraflar

Çekimlerin hızla devam ettiği Fatih Harbiye dizisi birçok kişiyi şimdiden heyecanlandırmaya başladı.Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı dizi Eylül ayında ekranlarda olacaktır.Set ortamının nasıl geçtiğini merak edenler için fotoğrafları alt tarafta yayınlamış bulunuyoruz. Not:Resimleri büyük görebilmek için üzerine tıklayınız.

# Foto Galeri # 02.08.2013 # Admin # 1.345 views #
fatihharbiye yok

Fatih Harbiye 1.Bölüm Fotoğrafları

Çekimleri son hızla devam eden Fatih Harbiye dizisi yapılan tanıtım videolarına göre herkes tarafından merakla beklemeye başlamıştır.Yapımcılığını Koliba Film’in yaptığı dizi Eylül ayının ilk veya ikinci haftasında ilk bölümünün yayınlanacağı tahmin edilmektedir.İlk bölümden bazı resimler: Not:Resimleri kaliteli olarak görebilmek için üzerine tıklayınız.

# Foto Galeri # 01.08.2013 # Admin # 1.148 views #
Kadir yok

Fatih Harbiye Setinden İlk Fotoğraflar

Bilinildiği üzere Peyami Safanın unutulmaz eserlerinden olan ve daha önce de  Aydan Şener, Tolga Savacı, Yasemin Koşallı  gibi isimlerle TRT’de çekilen dizi yeni oyuncular ile tekrardan Fox TV’de yayınlanacaktır.Eylül ayında başlaması beklenilen dizinin çekimleri de hızlı bir şekilde devam etmektedir.   NOT: Resimleri daha büyük görebilmek için üzerine tıklayınız.

# Foto Galeri # 30.07.2013 # Admin # 820 views #